KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8435390
nr 843 5390
Akvarell
osignerad, Parismotiv, motivets mått: 39x31
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 19:41:47
25/8 17:59:04